Match history

ÎvsThe MongolZ22 oct · BO3 · 1win Private Club Season 21–2
ÎvsPARIVISION21 oct · BO3 · 1win Private Club Season 20–2
VvsThe MongolZ20 oct · BO3 · 1win Private Club Season 22–0
VvsPRIVATE19 oct · BO3 · 1win Private Club Season 22–0
ÎvsAstralis3 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 41–2
ÎvsLuminosity2 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 41–2
VvsFnatic1 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 42–1
ÎvsG29 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Season 31–2
ÎvsBetBoom Team8 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Season 30–2
ÎvsMagic3 sep · BO3 · IEM Beijing: Global Qualifier0–2
VvspaiN Gaming2 sep · BO3 · IEM Beijing: Global Qualifier2–0
ÎvsNemiga2 sep · BO3 · IEM Beijing: Global Qualifier1–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

gr1ks

Gleb Gazin

Ultima mutare înregistrată: 10 oct 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Mirage6,91570,8283
Inferno6,71080,7778
Train6,7670,7980
Vertigo6,7250,8182
Dust II6,6610,7579
Overpass6,6360,7879
Anubis6,5760,7476
Nuke6,4770,7677
Ancient6,31620,7273
Cache6,1150,6466

CoechipieriBIG

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.