Match history

Niciun meci înregistrat pentru BRUTE în ultimele 120 de zile.

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

aidKiT

Jane Apostolski

Ultima mutare înregistrată: 28 mai 2026

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,680,8380
Dust II6,51210,7375
Mirage6,41940,7376
Train6,310,7375
Anubis6,2420,6768
Inferno6,11280,6869
Nuke6,1570,6970
Vertigo6,1600,7071
Ancient6,01110,6869
Overpass5,9590,6671

CoechipieriBRUTE

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.