Match history

Niciun meci înregistrat pentru BRUTE în ultimele 120 de zile.

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

hfah

Oskar Wroński

Ultima mutare înregistrată: 16 feb 2026

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Overpass6,2300,7178
Anubis6,1730,6874
Train6,1230,7081
Ancient6,0910,6675
Mirage5,9780,6574
Nuke5,9760,6570
Cache5,890,5967
Inferno5,8240,6668
Dust II5,7860,6167
Vertigo5,6130,6270

CoechipieriBRUTE

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.