Match history

ÎvsIsurus26 iul · BO3 · CCT South America Series 41–2
VvsKeyd25 iul · BO3 · CCT South America Series 42–0
VvspaiN Academy23 iul · BO3 · CCT South America Series 42–0
ÎvsBounty Hunters Esports9 iul · BO3 · CCT South America Series 31–2
VvsPatins da Ferrari8 iul · BO3 · CCT South America Series 32–0
VvspaiN Academy6 iul · BO3 · CCT South America Series 32–1
ÎvsUNO MILLE28 iun · BO3 · Thunderpick WC1–2
VvsKeyd27 iun · BO3 · Thunderpick WC2–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

t9rnay

Henrique Menacho

Ultima mutare înregistrată: 9 iul 2023

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Ancient6,51160,7582
Dust II6,4810,7382
Mirage6,4990,7480
Cache6,230,6976
Inferno6,2720,6974
Nuke6,21060,7279
Overpass6,1310,6979
Anubis6,0460,6573
Vertigo6,0270,6677
Train5,850,5870

CoechipieriFluxo

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.