Match history

ÎvsIsurus26 iul · BO3 · CCT South America Series 41–2
VvsKeyd25 iul · BO3 · CCT South America Series 42–0
VvspaiN Academy23 iul · BO3 · CCT South America Series 42–0
ÎvsBounty Hunters Esports9 iul · BO3 · CCT South America Series 31–2
VvsPatins da Ferrari8 iul · BO3 · CCT South America Series 32–0
VvspaiN Academy6 iul · BO3 · CCT South America Series 32–1
ÎvsUNO MILLE28 iun · BO3 · Thunderpick WC1–2
VvsKeyd27 iun · BO3 · Thunderpick WC2–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

zevy

Romeu Rocco

Ultima mutare înregistrată: 9 iul 2023

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Train6,6130,8075
Dust II6,5920,7477
Anubis6,4570,7574
Mirage6,41760,7575
Cache6,3120,7371
Nuke6,32130,7474
Ancient6,21540,7070
Vertigo6,21030,7274
Inferno6,01470,6668
Overpass5,7290,6366

CoechipieriFluxo

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.