Match history

ÎvsNEXVOID18 oct · BO3 · Logitech G Pro Series1–2
VvsNEXVOID17 oct · BO3 · Logitech G Pro Series2–1
VvsRooster17 oct · BO3 · Logitech G Pro Series2–0
VvsAbyssal16 oct · BO3 · Logitech G Pro Series2–0
VvsOff Chops16 oct · BO3 · Logitech G Pro Series2–0
VvsAbyssal11 oct · BO3 · ANZC Locals Brisbane: Spring2–0
VvsGround Zero11 oct · BO3 · ANZC Locals Brisbane: Spring2–0
VvsKZG11 oct · BO1 · ANZC Locals Brisbane: Spring1–0
VvsAbyssal10 oct · BO3 · ANZC Locals Brisbane: Spring2–0
Vvsmadlikewizards10 oct · BO1 · ANZC Locals Brisbane: Spring1–0
VvsTHUNDER dOWNUNDER29 sep · BO3 · ESL Challenger League Oceania Cup #2 season 522–0
VvsTHUNDER dOWNUNDER27 sep · BO3 · ESL Challenger League Oceania Cup #2 season 522–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

IGL · Rifler·Counter-Strike 2

INS

Joshua Potter

  • 1,14K/D
  • 14,71Kills / hartă
  • 1,86Opening / hartă
  • 4,43Multi-kills

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache7,330,9392
Nuke6,7990,7790
Vertigo6,7640,8090
Inferno6,51510,7284
Ancient6,4900,7484
Dust II6,3860,7082
Mirage6,3920,7282
Overpass6,3140,7484
Anubis6,1770,6677
Train5,780,5974

CoechipieriFlyQuestCoach: AZR

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.