Match history

ÎvsNEXVOID18 oct · BO3 · Logitech G Pro Series1–2
VvsNEXVOID17 oct · BO3 · Logitech G Pro Series2–1
VvsRooster17 oct · BO3 · Logitech G Pro Series2–0
VvsAbyssal16 oct · BO3 · Logitech G Pro Series2–0
VvsOff Chops16 oct · BO3 · Logitech G Pro Series2–0
VvsAbyssal11 oct · BO3 · ANZC Locals Brisbane: Spring2–0
VvsGround Zero11 oct · BO3 · ANZC Locals Brisbane: Spring2–0
VvsKZG11 oct · BO1 · ANZC Locals Brisbane: Spring1–0
VvsAbyssal10 oct · BO3 · ANZC Locals Brisbane: Spring2–0
Vvsmadlikewizards10 oct · BO1 · ANZC Locals Brisbane: Spring1–0
VvsTHUNDER dOWNUNDER29 sep · BO3 · ESL Challenger League Oceania Cup #2 season 522–0
VvsTHUNDER dOWNUNDER27 sep · BO3 · ESL Challenger League Oceania Cup #2 season 522–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Rifler·Counter-Strike 2

Vexite

Declan Portelli

  • 1,21K/D
  • 14,88Kills / hartă
  • 2,25Opening / hartă
  • 4,13Multi-kills

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,630,8486
Dust II6,6950,7984
Train6,690,8185
Vertigo6,6690,7987
Anubis6,4770,7481
Inferno6,41260,7180
Mirage6,41000,7783
Overpass6,2240,7376
Ancient6,11000,7279
Nuke6,11050,6975

CoechipieriFlyQuestCoach: AZR

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.