Match history

ÎvsPRIVATE21 oct · BO3 · 1win Private Club Season 20–2
ÎvsPARIVISION20 oct · BO3 · 1win Private Club Season 21–2
VvsLiquid19 oct · BO3 · 1win Private Club Season 22–0
ÎvsHEROIC16 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III0–2
VvsHOTU14 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–0
VvsSashi Esport14 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–0
ÎvsHOTU14 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III0–2
VvsHOTU10 oct · BO3 · 1win Private Club Closed Qualifier season 22–1
VvsK279 oct · BO3 · 1win Private Club Closed Qualifier season 22–1
VvsPhantom7 oct · BO3 · 1win Private Club Closed Qualifier season 22–1
ÎvsAstralis3 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 40–2
VvsAlliance3 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 42–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

fear

Rodion Smyk

Ultima mutare înregistrată: 10 ian 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,0230,6271
Vertigo6,0970,6473
Anubis5,91420,6269
Ancient5,82190,6271
Dust II5,81120,6171
Inferno5,81570,5869
Mirage5,82260,6272
Overpass5,7690,6269
Train5,6600,5866
Nuke5,5160,5266

CoechipieriFnatic

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.