Match history

ÎvsPRIVATE21 oct · BO3 · 1win Private Club Season 20–2
ÎvsPARIVISION20 oct · BO3 · 1win Private Club Season 21–2
VvsLiquid19 oct · BO3 · 1win Private Club Season 22–0
ÎvsHEROIC16 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III0–2
VvsHOTU14 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–0
VvsSashi Esport14 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–0
ÎvsHOTU14 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III0–2
VvsHOTU10 oct · BO3 · 1win Private Club Closed Qualifier season 22–1
VvsK279 oct · BO3 · 1win Private Club Closed Qualifier season 22–1
VvsPhantom7 oct · BO3 · 1win Private Club Closed Qualifier season 22–1
ÎvsAstralis3 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 40–2
VvsAlliance3 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 42–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

jambo

Dmytro Semera

Ultima mutare înregistrată: 21 mar 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Dust II6,7990,7784
Vertigo6,7650,7982
Mirage6,61790,7779
Anubis6,51420,7477
Inferno6,51170,7378
Train6,5490,7777
Cache6,4230,7273
Ancient6,31950,7275
Overpass6,1450,6971

CoechipieriFnatic

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.