Match history

Niciun meci înregistrat pentru Mousquetaires în ultimele 120 de zile.

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

devoduvek

David Dobrosavljevic

Ultima mutare înregistrată: 3 aug 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Overpass6,1290,6777
Anubis5,81140,5869
Dust II5,71060,5869
Inferno5,71240,5671
Nuke5,71220,5969
Ancient5,51280,5670
Train5,5210,5568
Vertigo5,5350,5668
Mirage5,360,5565

CoechipieriMousquetaires

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.