Match history

Niciun meci înregistrat pentru Mousquetaires în ultimele 120 de zile.

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

JACKZ

Audric Jug

Ultima mutare înregistrată: 3 aug 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Anubis6,3930,6977
Ancient5,91700,6674
Dust II5,91940,6470
Inferno5,91980,6369
Nuke5,92090,6571
Vertigo5,9820,6571
Train5,8380,6472
Overpass5,7600,6068
Mirage5,51040,5563

CoechipieriMousquetaires

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.