Match history

VvsMIBR17 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–1
VvsHEROIC17 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–1
VvsLiquid16 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–1
ÎvsAurora Gaming15 oct · BO3 · Thunderpick WC0–2
ÎvsTeam Falcons14 oct · BO3 · Thunderpick WC0–2
VvsInner Circle Esports12 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–0
VvsBetclic Apogee Esports12 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–1
VvsEternal Fire3 oct · BO3 · ROG Journey Autumn2–0
VvsBBL3 oct · BO3 · ROG Journey Autumn2–0
VvsSINNERS Esports3 oct · BO3 · ROG Journey Autumn2–1
VvsJohnny Speeds2 oct · BO3 · ROG Journey Autumn2–0
VvsBBL2 oct · BO1 · ROG Journey Autumn1–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

IGL · Rifler·Counter-Strike 2

Krimbo

Karim Moussa

  • 0,93K/D
  • 13,45Kills / hartă
  • 0,55Opening / hartă
  • 3,45Multi-kills

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Train6,5180,7280
Inferno6,41410,7077
Overpass6,4780,7279
Vertigo6,41260,7278
Ancient6,31560,7075
Dust II6,21060,6773
Nuke6,21340,6976
Anubis6,1670,6573
Cache6,1150,6477
Mirage5,91490,6269

CoechipieriNinjas in Pyjamas

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.