Match history

VvsMIBR17 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–1
VvsHEROIC17 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–1
VvsLiquid16 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–1
ÎvsAurora Gaming15 oct · BO3 · Thunderpick WC0–2
ÎvsTeam Falcons14 oct · BO3 · Thunderpick WC0–2
VvsInner Circle Esports12 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–0
VvsBetclic Apogee Esports12 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–1
VvsEternal Fire3 oct · BO3 · ROG Journey Autumn2–0
VvsBBL3 oct · BO3 · ROG Journey Autumn2–0
VvsSINNERS Esports3 oct · BO3 · ROG Journey Autumn2–1
VvsJohnny Speeds2 oct · BO3 · ROG Journey Autumn2–0
VvsBBL2 oct · BO1 · ROG Journey Autumn1–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Rifler·Counter-Strike 2

sjuush

Rasmus Beck

  • 0,84K/D
  • 12,3Kills / hartă
  • 2,1Opening / hartă
  • 3Multi-kills

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Train6,4430,7283
Anubis6,2610,6876
Vertigo6,2750,7076
Nuke6,12210,6874
Ancient6,01600,6573
Cache6,0180,6667
Inferno6,01220,6270
Mirage6,01740,6675
Overpass6,01030,6674
Dust II5,9730,6470

CoechipieriNinjas in Pyjamas

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.