Match history

Niciun meci înregistrat pentru OG în ultimele 120 de zile.

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

cadiaN

Casper Møller

Ultima mutare înregistrată: 17 sept 2024

  • DK
  • OG
  • Activ

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Anubis6,4230,6971
Train6,2280,7074
Inferno6,11820,6470
Overpass6,11080,6670
Dust II6,0470,6470
Mirage6,01530,6469
Nuke6,01590,6468
Vertigo6,0700,6470
Ancient5,91000,6368
Cache5,650,6162

CoechipieriOG

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.