Match history

Niciun meci înregistrat pentru OG în ultimele 120 de zile.

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

spooke

Olle Grundström

Ultima mutare înregistrată: 4 ian 2025

  • SE
  • OG
  • Activ

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Mirage6,42040,7582
Ancient6,32580,7382
Inferno6,32010,7081
Anubis6,21310,7179
Nuke6,21230,7178
Overpass6,21520,7177
Train6,2140,6884
Dust II6,0670,6775
Vertigo6,0800,6879
Cache5,350,5161

CoechipieriOG

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.