Match history

VvsMetizport22 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier2–1
VvsBRUTE21 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier2–1
VvsAurora Young Blood20 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier2–0
Îvs100 Thieves16 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III0–2
VvsInner Circle Esports12 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–0
VvsBetclic Apogee Esports12 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–0
ÎvsInner Circle Esports12 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III0–2
ÎvsNAVI Junior10 oct · BO3 · Roman Imperium Cup Season 91–2
VvsPURE10 oct · BO3 · Roman Imperium Cup Season 92–1
VvsG2 Ares9 oct · BO3 · Roman Imperium Cup Season 92–1
VvsEsport Academy Copenhagen9 oct · BO3 · Roman Imperium Cup Season 92–0
ÎvsFaZe8 oct · BO3 · Roman Imperium Cup Season 91–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

Patsi

Robert Isyanov

Ultima mutare înregistrată: 12 iul 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Dust II6,3880,7281
Vertigo6,3660,7484
Ancient6,21720,7382
Anubis6,2920,6877
Inferno6,2920,6978
Mirage6,22450,7181
Nuke6,22000,7181
Overpass6,2950,7383
Train6,2780,7080
Cache6,1100,6676
Ancient0,010,5564
Mirage0,010,88100

CoechipieriSangal Esports

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.