Match history

VvsMetizport22 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier2–1
VvsBRUTE21 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier2–1
VvsAurora Young Blood20 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier2–0
Îvs100 Thieves16 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III0–2
VvsInner Circle Esports12 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–0
VvsBetclic Apogee Esports12 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–0
ÎvsInner Circle Esports12 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III0–2
ÎvsNAVI Junior10 oct · BO3 · Roman Imperium Cup Season 91–2
VvsPURE10 oct · BO3 · Roman Imperium Cup Season 92–1
VvsG2 Ares9 oct · BO3 · Roman Imperium Cup Season 92–1
VvsEsport Academy Copenhagen9 oct · BO3 · Roman Imperium Cup Season 92–0
ÎvsFaZe8 oct · BO3 · Roman Imperium Cup Season 91–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

pr1metapz

Luca Voigt

Ultima mutare înregistrată: 2 feb 2026

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Anubis6,4760,7381
Ancient6,31230,7179
Inferno6,1820,6673
Mirage6,11410,6773
Nuke6,1630,6772
Cache6,050,6675
Dust II6,0860,6468
Overpass6,0340,6573
Vertigo6,0180,6876
Train5,9130,6272

CoechipieriSangal Esports

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.