Match history

VvsTeam Nemesis23 oct · BO5 · CIS LAN Championship Season 93–2
VvsK2723 oct · BO3 · CIS LAN Championship Season 92–0
VvsUPGRADE22 oct · BO3 · CIS LAN Championship Season 92–0
VvsTeam ACES21 oct · BO3 · CIS LAN Championship Season 92–0
VvsXMETA21 oct · BO3 · CIS LAN Championship Season 92–0
ÎvsJohnny Speeds22 sep · BO3 · Stake Pulse Beat II0–2
ÎvsBBL22 sep · BO3 · Stake Pulse Beat II0–2
VvsHOTU13 sep · BO5 · Thunderpick WC3–0
VvsHEROIC13 sep · BO3 · Thunderpick WC2–1
VvsFOKUS12 sep · BO3 · Thunderpick WC2–1
VvsK2711 sep · BO3 · Thunderpick WC2–0
VvsBESTIA10 sep · BO3 · Thunderpick WC2–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

ICY

Kaisar Faiznurov

Ultima mutare înregistrată: 1 apr 2026

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Dust II6,5750,7374
Inferno6,5880,7471
Mirage6,41100,7473
Ancient6,3920,7269
Vertigo6,3450,7072
Anubis6,2250,6865
Nuke6,1420,6969
Overpass6,1550,6968
Cache6,030,7068
Train5,9150,6364

CoechipieriVirtus.pro

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.