Match history

VvsTeam Nemesis23 oct · BO5 · CIS LAN Championship Season 93–2
VvsK2723 oct · BO3 · CIS LAN Championship Season 92–0
VvsUPGRADE22 oct · BO3 · CIS LAN Championship Season 92–0
VvsTeam ACES21 oct · BO3 · CIS LAN Championship Season 92–0
VvsXMETA21 oct · BO3 · CIS LAN Championship Season 92–0
ÎvsJohnny Speeds22 sep · BO3 · Stake Pulse Beat II0–2
ÎvsBBL22 sep · BO3 · Stake Pulse Beat II0–2
VvsHOTU13 sep · BO5 · Thunderpick WC3–0
VvsHEROIC13 sep · BO3 · Thunderpick WC2–1
VvsFOKUS12 sep · BO3 · Thunderpick WC2–1
VvsK2711 sep · BO3 · Thunderpick WC2–0
VvsBESTIA10 sep · BO3 · Thunderpick WC2–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

Perfecto

Ilya Zalutskiy

Ultima mutare înregistrată: 25 iun 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Ancient6,1790,6673
Nuke6,11030,6470
Anubis6,0420,6570
Dust II6,0890,6371
Vertigo6,060,6769
Overpass5,9980,6269
Inferno5,81220,5867
Mirage5,81410,5966
Train5,7340,5766

CoechipieriVirtus.pro

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.