Match history

ÎvsDragon Ranger Gaming23 oct · BO3 · VCT Threshold China1–2
VvsKeepBest Gaming13 sep · BO5 · China Evolution Series Act 33–2
VvsAny Questions Gaming11 sep · BO3 · China Evolution Series Act 32–1
VvsNova Esports10 sep · BO3 · China Evolution Series Act 32–0
VvsA Team5 sep · BO3 · China Evolution Series Act 32–1
ÎvsTrace Esports9 aug · BO3 · VCT China Stage 20–2
VvsKeepBest Gaming8 aug · BO3 · VCT China Stage 22–0
ÎvsJD Gaming6 aug · BO3 · VCT China Stage 21–2
VvsWolves Esports26 iul · BO3 · VCT China Stage 22–0
ÎvsEDward Gaming23 iul · BO3 · VCT China Stage 21–2
ÎvsTYLOO17 iul · BO3 · VCT China Stage 21–2
VvsJD Gaming15 iul · BO3 · VCT China Stage 22–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Initiator·Valorant

coconut

Colin Patrick Chung (钟弘祖)

  • 1,1Rating
  • 185ACS
  • 0,99K:D
  • 69%KAST

Detalii

Loc după rating?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăRatingHărțiKills / rundăDamage / rundă
Split1,5340,84172
Lotus1,3740,62126
Summit1,2620,65162
Breeze1,0010,61113
Sunset0,7860,60109
Ascent0,6540,6199

Agenți

AgentUsage
Sova 57%
Fade 33%
Tejo 10%

CoechipieriFunPlus PhoenixCoach: LEGIJA

Sursa: vlr.gg, VCT 2026 Stage 2 (doar meciurile din acest turneu). Pictogramele campionilor și agenților aparțin Riot Games; OPEsports nu este susținut de Riot Games și nu reflectă opiniile Riot Games sau ale persoanelor implicate oficial în producerea ori administrarea proprietăților Riot Games.