Match history

ÎvsDragon Ranger Gaming23 oct · BO3 · VCT Threshold China1–2
VvsKeepBest Gaming13 sep · BO5 · China Evolution Series Act 33–2
VvsAny Questions Gaming11 sep · BO3 · China Evolution Series Act 32–1
VvsNova Esports10 sep · BO3 · China Evolution Series Act 32–0
VvsA Team5 sep · BO3 · China Evolution Series Act 32–1
ÎvsTrace Esports9 aug · BO3 · VCT China Stage 20–2
VvsKeepBest Gaming8 aug · BO3 · VCT China Stage 22–0
ÎvsJD Gaming6 aug · BO3 · VCT China Stage 21–2
VvsWolves Esports26 iul · BO3 · VCT China Stage 22–0
ÎvsEDward Gaming23 iul · BO3 · VCT China Stage 21–2
ÎvsTYLOO17 iul · BO3 · VCT China Stage 21–2
VvsJD Gaming15 iul · BO3 · VCT China Stage 22–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Duelist·Valorant

Xlele

Zhao Yanbo (赵炎博)

  • 0,96Rating
  • 191ACS
  • 0,92K:D
  • 69%KAST

Detalii

Loc după rating?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăRatingHărțiKills / rundăDamage / rundă
Lotus1,5340,71139
Breeze1,0610,78136
Split0,8640,67134
Sunset0,7960,72126
Summit0,7620,62122
Ascent0,4840,6692

Agenți

AgentUsage
Neon 29%
Jett 29%
Raze 24%

CoechipieriFunPlus PhoenixCoach: LEGIJA

Sursa: vlr.gg, VCT 2026 Stage 2 (doar meciurile din acest turneu). Pictogramele campionilor și agenților aparțin Riot Games; OPEsports nu este susținut de Riot Games și nu reflectă opiniile Riot Games sau ale persoanelor implicate oficial în producerea ori administrarea proprietăților Riot Games.