Match history

ÎvsT129 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 20–2
ÎvsNongshim RedForce27 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 21–2
VvsFULL SENSE7 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 22–1
VvsGlobal Esports31 iul · BO3 · VCT Pacific Stage 22–1
VvsRex Regum Qeon26 iul · BO3 · VCT Pacific Stage 22–1
VvsNongshim RedForce19 iul · BO3 · VCT Pacific Stage 22–1
VvsZETA DIVISION16 iul · BO3 · VCT Pacific Stage 22–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Initiator·Valorant

Efina

Kim Nak-yeon (김낙연)

  • 0,77Rating
  • 150ACS
  • 0,73K:D
  • 69%KAST

Detalii

Loc după rating?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăRatingHărțiKills / rundăDamage / rundă
Sunset0,9440,62115
Lotus0,7220,54101
Summit0,6830,4999
Split0,6620,4280
Ascent0,5910,3885
Haven0,4210,3069
Breeze0,4210,38105

Agenți

AgentUsage
Fade 79%
Sova 21%

CoechipieriGen.GCoach: solo

Sursa: vlr.gg, VCT 2026 Stage 2 (doar meciurile din acest turneu). Pictogramele campionilor și agenților aparțin Riot Games; OPEsports nu este susținut de Riot Games și nu reflectă opiniile Riot Games sau ale persoanelor implicate oficial în producerea ori administrarea proprietăților Riot Games.