Match history

ÎvsT129 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 20–2
ÎvsNongshim RedForce27 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 21–2
VvsFULL SENSE7 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 22–1
VvsGlobal Esports31 iul · BO3 · VCT Pacific Stage 22–1
VvsRex Regum Qeon26 iul · BO3 · VCT Pacific Stage 22–1
VvsNongshim RedForce19 iul · BO3 · VCT Pacific Stage 22–1
VvsZETA DIVISION16 iul · BO3 · VCT Pacific Stage 22–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Controller·Valorant

Karon

Kim Won-tae (김원태)

  • 1,06Rating
  • 195ACS
  • 1,05K:D
  • 75%KAST

Detalii

Loc după rating?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăRatingHărțiKills / rundăDamage / rundă
Breeze1,2310,90140
Sunset1,0540,70123
Split1,0420,62106
Summit1,0230,74116
Lotus0,9620,62111
Ascent0,9210,5299
Haven0,5610,4594

Agenți

AgentUsage
Omen 79%
Astra 16%
Harbor 5%

CoechipieriGen.GCoach: solo

Sursa: vlr.gg, VCT 2026 Stage 2 (doar meciurile din acest turneu). Pictogramele campionilor și agenților aparțin Riot Games; OPEsports nu este susținut de Riot Games și nu reflectă opiniile Riot Games sau ale persoanelor implicate oficial în producerea ori administrarea proprietăților Riot Games.