Match history

ÎvsDetonatioN FocusMe22 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 20–2
VvsXipto Esports20 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 22–1
ÎvsKiwoom DRX15 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 21–2
ÎvsGlobal Esports8 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 20–2
ÎvsNongshim RedForce2 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 21–2
VvsFULL SENSE30 iul · BO3 · VCT Pacific Stage 22–1
VvsRex Regum Qeon24 iul · BO3 · VCT Pacific Stage 22–0
ÎvsGen.G16 iul · BO3 · VCT Pacific Stage 20–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Duelist·Valorant

Absol

Kazuki Fujinoki

  • 0,95Rating
  • 213ACS
  • 0,94K:D
  • 65%KAST

Detalii

Loc după rating?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăRatingHărțiKills / rundăDamage / rundă
Sunset1,4141,09184
Lotus1,2310,96165
Haven0,8840,55117
Breeze0,8020,58115
Ascent0,7510,4798
Split0,6240,58114

Agenți

AgentUsage
Neon 90%
Waylay 5%
Yoru 5%

CoechipieriZETA DIVISIONCoach: ryota-

Sursa: vlr.gg, VCT 2026 Stage 2 (doar meciurile din acest turneu). Pictogramele campionilor și agenților aparțin Riot Games; OPEsports nu este susținut de Riot Games și nu reflectă opiniile Riot Games sau ale persoanelor implicate oficial în producerea ori administrarea proprietăților Riot Games.