Match history

ÎvsDetonatioN FocusMe22 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 20–2
VvsXipto Esports20 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 22–1
ÎvsKiwoom DRX15 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 21–2
ÎvsGlobal Esports8 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 20–2
ÎvsNongshim RedForce2 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 21–2
VvsFULL SENSE30 iul · BO3 · VCT Pacific Stage 22–1
VvsRex Regum Qeon24 iul · BO3 · VCT Pacific Stage 22–0
ÎvsGen.G16 iul · BO3 · VCT Pacific Stage 20–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Sentinel·Valorant

Xdll

Yuto Mizomori

  • 0,91Rating
  • 173ACS
  • 0,9K:D
  • 68%KAST

Detalii

Loc după rating?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăRatingHărțiKills / rundăDamage / rundă
Haven1,1240,80152
Breeze0,9420,64125
Split0,9040,61117
Sunset0,8240,5488
Lotus0,6910,4675
Ascent0,5510,4193

Agenți

AgentUsage
Sage 45%
Sova 35%
Skye 15%

CoechipieriZETA DIVISIONCoach: ryota-

Sursa: vlr.gg, VCT 2026 Stage 2 (doar meciurile din acest turneu). Pictogramele campionilor și agenților aparțin Riot Games; OPEsports nu este susținut de Riot Games și nu reflectă opiniile Riot Games sau ale persoanelor implicate oficial în producerea ori administrarea proprietăților Riot Games.