Match history

Niciun meci înregistrat pentru RED Canids în ultimele 120 de zile.

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

ckzao

Cristopher Chalus

Ultima mutare înregistrată: 24 ian 2023

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Ancient6,31170,7282
Dust II6,21190,7280
Mirage6,21110,7280
Nuke6,11150,7076
Inferno6,0870,6472
Train6,070,7280
Vertigo6,0160,6873
Anubis5,9470,6673
Overpass5,9250,6674
Cache5,310,5558

CoechipieriRED Canids

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.