Match history

Niciun meci înregistrat pentru RED Canids în ultimele 120 de zile.

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

danoco

Daniel Morgado

Ultima mutare înregistrată: 24 ian 2023

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Ancient6,31300,7082
Mirage6,11210,6878
Train6,140,6371
Anubis6,0420,6677
Inferno6,0930,6476
Vertigo6,0380,7079
Dust II5,9740,6572
Nuke5,71110,6371
Overpass5,7470,6371

CoechipieriRED Canids

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.