Match history

Niciun meci înregistrat pentru RED Canids în ultimele 120 de zile.

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

felps

João Vasconcellos

Ultima mutare înregistrată: 20 ian 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Vertigo6,5720,7987
Inferno6,41180,7482
Mirage6,41190,7585
Overpass6,4470,7586
Dust II6,31060,7381
Anubis6,2710,7080
Nuke6,21670,7281
Ancient6,0730,7179
Train5,730,5682

CoechipieriRED Canids

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.