Match history

VvsDENDELE CS11 oct · BO5 · FRAG University3–2
VvsDENDELE CS10 oct · BO3 · FRAG University2–0
VvsNRG10 oct · BO1 · FRAG University1–0
VvsLast Dance10 oct · BO1 · FRAG University1–0
VvsTeam Fathom Gaming9 oct · BO1 · FRAG University1–0
VvsSportsBetExpert9 oct · BO1 · FRAG University1–0
VvsNXG Esports9 oct · BO1 · FRAG University1–0
ÎvsINFINITE3 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 10–2
VvsEsport Academy Copenhagen3 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 12–1
ÎvsNice Try2 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 11–2
ÎvsLiquid27 sep · BO3 · iBUYPOWER Masters FML0–2
VvsDENDELE CS26 sep · BO3 · iBUYPOWER Masters FML2–1

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

Cxzi

Danny Strzelczyk

Ultima mutare înregistrată: 15 apr 2026

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache7,250,9795
Ancient6,41050,7487
Anubis6,4620,7384
Inferno6,32350,7081
Mirage6,31430,7383
Dust II6,2640,7078
Train6,2250,7178
Vertigo6,2570,7285
Nuke6,11490,7079
Overpass6,01220,6777
cs_assault4,710,4357

CoechipieriWildcard

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.