Match history

VvsDENDELE CS11 oct · BO5 · FRAG University3–2
VvsDENDELE CS10 oct · BO3 · FRAG University2–0
VvsNRG10 oct · BO1 · FRAG University1–0
VvsLast Dance10 oct · BO1 · FRAG University1–0
VvsTeam Fathom Gaming9 oct · BO1 · FRAG University1–0
VvsSportsBetExpert9 oct · BO1 · FRAG University1–0
VvsNXG Esports9 oct · BO1 · FRAG University1–0
ÎvsINFINITE3 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 10–2
VvsEsport Academy Copenhagen3 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 12–1
ÎvsNice Try2 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 11–2
ÎvsLiquid27 sep · BO3 · iBUYPOWER Masters FML0–2
VvsDENDELE CS26 sep · BO3 · iBUYPOWER Masters FML2–1

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

nEMANHA

Nemanja Đukić

Ultima mutare înregistrată: 6 mar 2026

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Anubis6,52820,7488
Train6,5370,7587
Nuke6,32750,7285
Vertigo6,31020,7185
Dust II6,21310,6982
Overpass6,2900,7183
Inferno6,12380,6482
Mirage6,12860,6880
Cache5,550,5975
Ancient4,010,2753

CoechipieriWildcard

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.