Match history

VvsDENDELE CS11 oct · BO5 · FRAG University3–2
VvsDENDELE CS10 oct · BO3 · FRAG University2–0
VvsNRG10 oct · BO1 · FRAG University1–0
VvsLast Dance10 oct · BO1 · FRAG University1–0
VvsTeam Fathom Gaming9 oct · BO1 · FRAG University1–0
VvsSportsBetExpert9 oct · BO1 · FRAG University1–0
VvsNXG Esports9 oct · BO1 · FRAG University1–0
ÎvsINFINITE3 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 10–2
VvsEsport Academy Copenhagen3 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 12–1
ÎvsNice Try2 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 11–2
ÎvsLiquid27 sep · BO3 · iBUYPOWER Masters FML0–2
VvsDENDELE CS26 sep · BO3 · iBUYPOWER Masters FML2–1

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

mhL

Miłosz Knasiak

Ultima mutare înregistrată: 13 iul 2024

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Mirage6,71620,7984
Anubis6,5490,7580
Dust II6,5570,7379
Inferno6,51020,7479
Nuke6,5840,7579
Vertigo6,5770,7681
Ancient6,41100,7477
Overpass6,4540,7378
Train6,4100,7783
Cache5,920,6672

CoechipieriWildcard

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.