Match history

VvsMOUZ11 oct · BO5 · ESL Pro League Season 243–0
VvsAurora Gaming10 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–1
VvsPARIVISION9 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–0
VvsTeam Falcons5 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–1
VvsNatus Vincere4 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–1
Vvs1win3 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–0
VvsAurora Gaming20 sep · BO5 · StarLadder StarSeries Fall3–1
VvsFURIA20 sep · BO3 · StarLadder StarSeries Fall2–0
ÎvsAurora Gaming19 sep · BO3 · StarLadder StarSeries Fall1–2
VvsFURIA18 sep · BO3 · StarLadder StarSeries Fall2–0
VvsMagic17 sep · BO3 · StarLadder StarSeries Fall2–0
ÎvsMOUZ5 sep · BO3 · BLAST Open Porto Fall0–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

IGL · Rifler·Counter-Strike 2

apEX

Dan Madesclaire

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
RealizăriCampion Major×3

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Dust II5,91770,6175
Cache5,880,5768
Inferno5,81990,5873
Overpass5,8980,6172
Train5,8230,6068
Mirage5,71980,5971
Nuke5,71910,6071
Vertigo5,7880,5972
Anubis5,6740,5566
Ancient5,530,6269

CoechipieriTeam VitalityCoach: XTQZZZ

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.