Match history

VvsMOUZ11 oct · BO5 · ESL Pro League Season 243–0
VvsAurora Gaming10 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–1
VvsPARIVISION9 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–0
VvsTeam Falcons5 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–1
VvsNatus Vincere4 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–1
Vvs1win3 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–0
VvsAurora Gaming20 sep · BO5 · StarLadder StarSeries Fall3–1
VvsFURIA20 sep · BO3 · StarLadder StarSeries Fall2–0
ÎvsAurora Gaming19 sep · BO3 · StarLadder StarSeries Fall1–2
VvsFURIA18 sep · BO3 · StarLadder StarSeries Fall2–0
VvsMagic17 sep · BO3 · StarLadder StarSeries Fall2–0
ÎvsMOUZ5 sep · BO3 · BLAST Open Porto Fall0–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Rifler·Counter-Strike 2

flameZ

Shahar Shushan

  • 1,13K/D
  • 14,93Kills / hartă
  • 3,14Opening / hartă
  • 3,86Multi-kills

Detalii

Top 20 HLTV#7 ('24, '25)
RealizăriCampion Major×2

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,480,6980
Ancient6,3480,7181
Inferno6,31690,6977
Dust II6,21240,6772
Mirage6,21840,7078
Nuke6,21100,7075
Train6,2240,7079
Vertigo6,2420,6978
Overpass6,1780,6876
Anubis6,0700,6472

CoechipieriTeam VitalityCoach: XTQZZZ

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.