Match history

VvsMOUZ11 oct · BO5 · ESL Pro League Season 243–0
VvsAurora Gaming10 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–1
VvsPARIVISION9 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–0
VvsTeam Falcons5 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–1
VvsNatus Vincere4 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–1
Vvs1win3 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–0
VvsAurora Gaming20 sep · BO5 · StarLadder StarSeries Fall3–1
VvsFURIA20 sep · BO3 · StarLadder StarSeries Fall2–0
ÎvsAurora Gaming19 sep · BO3 · StarLadder StarSeries Fall1–2
VvsFURIA18 sep · BO3 · StarLadder StarSeries Fall2–0
VvsMagic17 sep · BO3 · StarLadder StarSeries Fall2–0
ÎvsMOUZ5 sep · BO3 · BLAST Open Porto Fall0–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Rifler·Counter-Strike 2

mezii

William Merriman

  • 1,09K/D
  • 12,57Kills / hartă
  • 1,79Opening / hartă
  • 3,21Multi-kills

Detalii

Top 20 HLTV#12 ('25)
RealizăriCampion Major×2

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Overpass6,41310,7280
Ancient6,3580,7282
Anubis6,1630,6776
Dust II6,11150,6673
Mirage6,11540,6572
Inferno6,01830,6469
Nuke6,01550,6672
Vertigo6,0780,6673
Train5,9280,6370
Cache5,360,5057

CoechipieriTeam VitalityCoach: XTQZZZ

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.