Match history

VvsMOUZ11 oct · BO5 · ESL Pro League Season 243–0
VvsAurora Gaming10 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–1
VvsPARIVISION9 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–0
VvsTeam Falcons5 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–1
VvsNatus Vincere4 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–1
Vvs1win3 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–0
VvsAurora Gaming20 sep · BO5 · StarLadder StarSeries Fall3–1
VvsFURIA20 sep · BO3 · StarLadder StarSeries Fall2–0
ÎvsAurora Gaming19 sep · BO3 · StarLadder StarSeries Fall1–2
VvsFURIA18 sep · BO3 · StarLadder StarSeries Fall2–0
VvsMagic17 sep · BO3 · StarLadder StarSeries Fall2–0
ÎvsMOUZ5 sep · BO3 · BLAST Open Porto Fall0–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

AWPer·Counter-Strike 2

ZywOo

Mathieu Herbaut

  • 1,61K/D
  • 16,64Kills / hartă
  • 6,79AWP / hartă
  • 1,86Opening / hartă

Detalii

Top 20 HLTV#1 ('19, '20, '23, '25)
RealizăriCampion Major×3MVP HLTV×32MVP Major×3

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache7,780,9796
Ancient7,331,0188
Dust II7,11770,8488
Inferno7,02000,8284
Mirage7,01980,8485
Train7,0220,8587
Nuke6,91920,8387
Overpass6,8980,8183
Vertigo6,8890,8285
Anubis6,7730,7880

CoechipieriTeam VitalityCoach: XTQZZZ

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.